Biura i hotele - Echo Investment

English

Biura i hotele

Biura i hotele

Gdańsk

Gdańsk

W Gdańsku spółka Echo Investment planuję realizację nowoczesnego biurowca Tryton Business House. Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. Łączna powierzchnia biurowa Trytona to 23 000 mkw.

Katowice

Spółka Echo Investment w Katowicach realizuje zespół biurowy A4 Business Park zlokalizowany przy ul. Francuskiej. Nowoczesny park biurowy składa się z trzech budynków i kubaturowego parkingu wielopoziomowego. 

Kraków

Kraków

W Krakowie Echo Investment realizuje kompleks biurowy O3 Business Campus zlokalizowany na zbiegu ulic Opolskiej i 29 listopada. Inwestycja składa się z trzech dwunastokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni 57 000 mkw. oraz parkingu naziemnego i podziemnego.

Łódź

Łódź

Firma Echo Investment planuje w Łodzi realizację biurowca Symetris Business Park o łącznej powierzchni około 19 000 mkw.

Warszawa

Warszawa

Warszawa staje się symbolem nowego podejścia do tworzenia bliskiej ludziom przestrzeni miejskiej. Echo potrafi to robić, bo czerpie z dobrych praktyk i doświadczeń, które zdobyło w trzech sektorach nieruchomości: biurowym, handlowym i mieszkaniowym. Projekty, które realizuje w Warszawie będą zaspokajać najważniejsze codzienne potrzeby mieszkańców miasta. Browary Warszawskie to wielofunkcyjny miejski kwartał na warszawskiej Woli. Między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną powstaje lokalne centrum: wygodne mieszkania, otwarte place, strefy odpoczynku i rekreacji, kawiarnie, restauracje i sklepy. Nowy fragment miasta tworzymy również na Dolnym Mokotowie: Moje Miejsce będzie dobrą przestrzenią do podejmowania wyzwań zarówno życiowych, jak i zawodowych.

Wrocław

Wrocław

We Wrocławiu spółka Echo Investment ma w ofercie trzy nowoczesne budynki biurowe klasy A. Nobilis Business House o łącznej powierzchni 16 000 mkw. zlokalizowany przy ul. Marii Skłodowskiej–Curie, West Link przy ul. Na Ostatnim Groszu o łącznej powierzchni 14 000 mkw. oraz Sagittarius Business House oferujący 24 900 mkw. powierzchni biurowej przy skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Suchej.

Projekty zrealizowane

Do góry

<< Wstecz