Kobieca strona Echo Investment - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

08-03-2018 08:35

Kobieca strona Echo Investment

Połowę pracowników Grupy Echo Investment stanowią kobiety. To 210 świetnych specjalistek i doświadczonych menedżerek, które spełniają się, awansują i odnoszą sukcesy w finansach, sprzedaży mieszkań, dziale HR czy marketingu, ale także w leasingu, wycenach, na budowach, w IT czy projektowaniu.

- Chcemy, aby kobiety i mężczyźni w Echo Investment czuli się dobrze i byli oceniani za posiadane kompetencje a nie za to jakiej są płci. Wszystkim pracownikom dajemy jednakowe możliwości realizowania się w pracy oraz uczestniczenia w programach rozwojowych. Spora grupa dziewczyn wykonuje prace, które do niedawna były zarezerwowane dla mężczyzn, na przykład z sukcesami pracują na budowach. Co dziesiąta nasza koleżanka w ubiegłym roku dostała awans i większy zakres odpowiedzialności. Kilkanaście obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim i wszystkie wiedzą, że chcemy, by w odpowiednim momencie mogły wrócić do pracy. Robimy wszystko, by panie pracujące w Echo mogły się spełniać rodzinnie i zawodowo – mówi Sylwia Jaworska, dyrektorka Działu HR w Echo Investment.

Jak pracuje się dziewczynom w Echo Investment? O pracy, karierze, łączeniu obowiązków służbowych z wychowywaniem dzieci i możliwościach rozwoju opowiedziały cztery bohaterki.

Zapraszamy na film na kanale YouTube Echo Investment.