Mnóstwo urody w katowickim Libero - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

24-09-2018 10:30

Mnóstwo urody w katowickim Libero

Czołowi producenci uznanych kosmetyków do ciała, twarzy i włosów – Ziaja oraz Yves Rocher - otworzą sklepy w katowickim Libero. Obie marki łączy wieloletnie doświadczenie, wykorzystywanie naturalnych składników oraz wierne grupy stałych klientów.

- Otwieramy salony w lokalizacjach z potencjałem, które klienci odwiedzają chętnie i tłumnie. Nie bez znaczenia jest też pozytywna energia miejsca. Z Libero łączą nas wspólne wartości. Nasze kosmetyki tworzymy z naturalnych składników, z roślin o które sami dbamy. Libero też dba o środowisko, przy jego tworzeniu użyte zostały nowoczesne i eko-przyjazne rozwiązania, jak system oszczędzania energii i wody. Dodatkowo część dachu zostanie wykorzystana na posadzenie roślin, a na jednym z pięter powstanie zaciszna, zielona wyspa z miejscami do wypoczynku – mówi Joanna Lichtańska, Regional Shops Manager z Yves Rocher

- W 2012 roku zdecydowaliśmy się na otwarcie pierwszego sklepu Ziaja dla Ciebie. Zainteresowanie przeszło nasze oczekiwania dlatego nadal intensywnie rozwijamy naszą sieć w miejscach, do których przychodzą ludzie poszukujący świetnej oferty i dbający o zdrowie. Wiemy, że Libero przyciągnie takich gości - mówi Michał Dąbrowski z Ziaji.

- Zarówno Yves Rocher jak i Ziaja to rozpoznawalne marki w Polsce, cenione przede wszystkim za jakość tworzonych produktów. Jesteśmy pewni, że oba te salony w Libero będą się doskonale uzupełniały. Zaprojektowaliśmy Galerię Libero w taki sposób, by jego goście znakomicie się w niej czuli i lubili spędzać tam czas - mówi Wojciech Mazur, Leasing Manager w Dziale Centrów Handlowych.

Marka Yves Rocher jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała a zarazem producentem kosmetyków opartych na naturalnych wyciągach roślinnych.  W Polsce działa od ponad dwudziestu pięciu lat, a jej sieć liczy obecnie 120 sklepów w całej Polsce.

Ziaja została założona w 1989 roku przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziajów. Dziś ma w Polsce ponad 200 sklepów Ziaja dla Ciebie.  Jej produkty są też dostępne w drogeriach i aptekach zagranicą.

Libero powstaje u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Wraz z postępującym procesem budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji.

Już 98 proc. powierzchni Libero zostało wynajęte. Wśród najemców Libero znalazły się m.in. takie marki jak: Helios, Fabryka Formy, MkBowling, Centrum Medyczne HOLSAmed, Media Markt, RTV Euro AGD, H&M, Grupa LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House), Terranova, Royal Collection, New Yorker, Guess, Medicine, Diverse, Carry, Orsay, Feme, Made in G, Greenpoint, Quiosque, Simple, Monnari, Triumph, Calzedonia, Gatta, Marylin, Vistula, Wólczanka, Lancerto, Kubenz, Lavard, Bytom, Giacomo Conti, Silesia Jeans, Lee Wrangler, Big Star, CCC, Eobuwie, Deichmann, Gino Rossi, Wojas, Ryłko, Sizeer, Douglas, Rossmann, Apteka Europejska, Ochnik, Wittchen, Vision Express, SunLoox, Paris Optique, Tous, Pandora, Apart, W.Kruk, YES, Time Trend, Martes Sport, 4F, Puma, Smyk, Świat Zabawek, Empik, Świat Książki, Pepco, Komfort, Homla, Home&You, Flying Tiger, iDream, Sony Centre, Samsung, X-Console, Zebrano Rano, Mihiderka, Papa Diego, Pizza Hut, KFC, McDonalds, North Fish, Bon Apetito, Food&Ball, Sushi Kofuku, Starbucks, So Coffe, Grycan, Lodomania i wiele innych.

Od 2016 roku Libero jest sponsorem kobiecej drużyny GKS Katowice.

Libero Katowice. New shopping experience.

Libero to nowe, ekscytujące miejsce na mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.

Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness – Libero to jedyne miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z amfiteatrem, sezonowym lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.

www.galerialibero.pl