Nobilis Business House z pierwszą umową najmu - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

11-03-2016 12:26

Nobilis Business House z pierwszą umową najmu

Centrum medyczne Synexus otworzy przychodnię w Nobilis Business House - nowoczesnym biurowcu klasy A realizowanym przez Echo Investment we Wrocławiu.

Umowa z międzynarodową siecią przychodni Synexus inauguruje proces wynajmu powierzchni wrocławskiego projektu biurowego Echo Investment. Powierzchnia wynajęta przez Synexus to ponad 1 500 mkw.

„Nobilis Business House powstający tuż obok Pasażu Grunwaldzkiego to doskonała oferta dla firm ceniących zarówno lokalizację, jak i komfort pracy. Dzięki nowoczesnym i jednocześnie przyjaznym dla środowiska rozwiązaniom zaprojektowanym w budynku, najemcy naszego biurowca mogą liczyć na niższe koszty eksploatacyjne oraz na udogodnienia ułatwiające codzienne korzystanie z funkcji budynku. Firma Synexus zajmie powierzchnie na parterze i I piętrze biurowca. Bardzo cieszymy się z tej współpracy. To już kolejny klient z branży medycznej, który zaufał standardom Echo Investment.” - mówi Katarzyna Kubicka, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Jesienią ubiegłego roku biurowiec powstający przy skrzyżowaniu ulic Marii Curie-Skłodowskiej i Mikołaja Reja uzyskał certyfikat BREEAM  z bardzo wysokim wynikiem 72 proc., czego efektem jest ocena Excellent. Realizacja Nobilis Business House odbywa się zgodnie z harmonogramem. Zakończenie budowy zaplanowano w sierpniu br.

Synexus to międzynarodowa sieć przychodni dedykowanych do prowadzenia badań klinicznych na zlecenie największych firm farmaceutycznych. Ośrodki Synexus są zlokalizowane m.in. w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Rumunia, Republika Południowej Afryki i od niedawna też USA. W Polsce firma jest obecna w sześciu miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni i Poznaniu. Synexus zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny, dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym.

Nobilis Business House wyróżnia nie tylko elegancka i ponadczasowa architektura, ale również doskonała lokalizacja. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej i główne arterie komunikacyjne Wrocławia pozwalają na szybki dojazd do centrum miasta. Nie bez znaczenia jest również sąsiedztwo Pasażu Grunwaldzkiego, wyższych uczelni i ścieżek rowerowych. Biurowiec oferuje 16 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na terenie inwestycji znajdzie się również jednokondygnacyjny parking podziemny. Użytkownicy biurowca będą mogli korzystać m.in. z systemu kontroli dostępu, szybkich windy, energooszczędnej klimatyzacji i wentylacji, systemu kontroli wilgotności powietrza, przyjaznego systemu oświetlenia. W projekcie Nobilis Business House znalazły się także miejsca dla rowerzystów, a także szatnie z prysznicami i suszarniami. Najemcy będą mieli do dyspozycji również kantynę, miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

www.nobilisbusinesshouse.pl