Siedziba PURO Hotels w Q22 - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

01-03-2016 10:57

Siedziba PURO Hotels w Q22

Do grona najemców warszawskiego biurowca Q22 dołączyła firma PURO Hotels. Główna siedziba, tej dynamicznie rozwijającej się sieci hotelowej, znajdować się będzie na 28 piętrze i zajmie powierzchnię około 400 mkw.

PURO Hotels to pierwsza life-stylowa sieć hotelowa na polskim rynku. Firma posiada swoje obiekty we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku, wszystkie w ścisłych centrach miast. Spółka planuje dalszą ekspansję - ma zabezpieczone kolejne projekty hotelowe w Warszawie, Krakowie, Gdańsku oraz Łodzi. Zgodnie z zamysłem twórców konceptu PURO wszystkie hotele sieci wyróżniają się ciekawą architekturą, oryginalnym designem, przyjazną technologią oraz nieformalną atmosferą.

„Pozyskaliśmy kolejnego partnera, którego marka utożsamiana jest z nowoczesnością, dobrym designem i komfortem. Tacy najemcy są najlepszym potwierdzeniem filozofii reprezentowanej przez Q22, której podstawami są najwyższa jakość, prestiż lokalizacji i wyjątkowość inwestycji” - mówi Michał Żelski, senior leasing manager w Echo Investment.

„Cieszymy się, że nowa siedziba PURO będzie się mieścić w Q22 - nowoczesnym, oryginalnym i rozpoznawalnym budynku w centrum miasta.” – mówi Przemysław Wieczorek, investment director w PURO Hotels.

Poziom wynajmu Q22 to obecnie ok. 60 proc. dostępnej powierzchni biurowej. Wśród najemców znajduję się firmy takie jak: Deloitte, Allegro, Linklaters, William Demant, Vestor DM, Citi Handlowy. W najbliższych dniach zostaną podpisane kolejne umowy najmu.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Jego nowoczesna, świetlista bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates. Jak przystało na prestiżową inwestycję w świetnej lokalizacji, w Q22 powstanie ogromne, reprezentacyjne przeszklone lobby. Piętro 14 przeznaczone zostało pod funkcje specjalne, takie jak m. in. centrum konferencyjne oraz klub fitness, część restauracyjna zlokalizowana będzie natomiast na piętrze 1.

W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Do dyspozycji będą też miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80%). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

www.q22.com.pl