Stylowy OCHNIK pokaże się w Libero - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

13-06-2018 12:09

Stylowy OCHNIK pokaże się w Libero

Wysokiej jakości wyroby skórzane, niepowtarzalne wzornictwo i perfekcyjne wykończenie - to cechy, z którymi od lat kojarzona jest polska marka OCHNIK. W salonie, który wkrótce zostanie otwarty w katowickim Libero, oprócz tradycyjnego asortymentu znajdziemy również wiele nowości – m.in. buty, walizki oraz designerskie akcesoria podróżne.

OCHNIK to obecnie ponad 90 firmowych salonów działających na polskim rynku oraz prężnie rozwijający się sklep internetowy. 

- Bardzo rozważnie podchodzimy do ekspansji naszej marki, celując w najlepsze galerie handlowe, odgrywające rolę regionalnego centrum. Takich miejsc nie powstaje w Polsce wiele, ale katowickie Libero od razu wzbudziło nasze zainteresowanie. Świetnie dobrana oferta, doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura i zupełnie nowe funkcje – to musi się spodobać – mówi Arkadiusz Konarski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci OCHNIK. 

- OCHNIK to kolejna polska marka ciesząca się uznaniem klientów, która wzbogaci propozycję Libero. Na uwagę zasługuje nie tylko jej prawie 30-letnia obecność na rynku, ale również otwartość i gotowość do zmian. Nowoczesny wystrój salonu OCHNIK w Libero z pewnością zrobi wrażenie na odwiedzających. W środku znajdziemy kompletny asortyment marki: nie tylko skórzaną odzież i galanterię, ale także tekstylia, obuwie, walizki i akcesoria podróżne – mówi Michał Banasik, senior leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Libero powstaje u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Wraz z postępującym procesem budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Już 95 proc. powierzchni Libero jest wynajęte. Wśród najemców Libero znalazły się m.in. takie marki jak: Piotr i Paweł, Helios, Fabryka Formy, MkBowling, Centrum Medyczne GynCentrum, Media Markt, RTV Euro AGD, iDream, Sony Centre, H&M, Grupa LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House), Forever 21, New Yorker, Guess, Carry, Simple, Gino Rossi, Orsay, Greenpoint, Triumph, Calzedonia, Diverse, Lee Wrangler , Big Star, Vistula, Wólczanka, Lancerto, Lavard, Giacomo Conti, CCC, Deichmann, OCHNIK, Wojas, Ryłko, Sizeer, Smyk, Douglas, Rossmann, Apteka Europejska, Wittchen, Tous, Pandora, Apart, W.Kruk, YES, Martes Sport, 4F, Puma, Empik, Świat Książki, Home&You, Homla, Flying Tiger, Zebrano Rano, Pizza Hut, KFC, McDonalds, Starbucks, North Fish, Bon Apetito, Food&Ball, Sushi Kofuku i wiele innych.

Od 2016 roku Libero jest sponsorem kobiecej drużyny GKS Katowice.