Wiecha na Sagittarius Business House - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

23-08-2017 09:22

Wiecha na Sagittarius Business House

Sagittarius Business House – nowoczesny biurowiec realizowany przez Echo Investment – osiągnął najwyższy punkt konstrukcyjny.

16 sierpnia odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na budynku Sagittarius Business House. – Wydarzenie to towarzyszy zakończeniu prac konstrukcyjnych i jednocześnie oznacza rozpoczęcie prac wykończeniowych – tłumaczy Marek Chmielewski, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment. Jak dodaje, prace realizowane są zgodnie z harmonogramem, który został dostosowany do toczącego się procesu komercjalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym na kanale You Tube Echo Investment.

O wydarzeniu, które miało miejsce na placu budowy, poinformowano również mieszkańców Wrocławia. W trakcie wciągnięcia wiechy na szczyt budynku, w okolicach biurowca hostessy częstowały przechodniów słodkimi babeczkami, tłumacząc ideę wieszania wiechy na nowo powstającej inwestycji.

Sagittarius Business House to nowoczesny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni 25 000 mkw. Inwestycja jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Suchej we Wrocławiu, naprzeciwko budynku biurowego Aquarius Business House, zrealizowanego przez Echo Investment.

– Sagittarius doskonale wpisuje się w istniejącą tkankę miejską. Wyróżnia się wyjątkową, klasyczną, a zarazem ponadczasową architekturą, dzięki czemu posłuży najemcom przez długie lata – komentuje Katarzyna Kubicka, dyrektor regionalny w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment S.A.

Nowo powstający obiekt został już w całości wynajęty. Wśród najemców znalazła się międzynarodowa organizacja EY Global Delivery Service, posiadająca swoje oddziały w pięciu krajach. Umowa na wynajem 10 500 mkw. została podpisana wiosną.

Oddanie budynku do użytkowania zaplanowano na luty 2018 roku. Więcej informacji o inwestycji znajduje się na stronie: www.sagittariusbusinesshouse.com.pl