Zamieszkaj w Twoim Moim Miejscu - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

06-08-2018 13:26

Zamieszkaj w Twoim Moim Miejscu

Rusza sprzedaż mieszkań w Moim Miejscu, a na placu budowy części mieszkaniowej już pracują koparki. To kolejny krok Echo Investment w budowaniu nowego fragmentu Warszawy, łączącego miejskie funkcje i ludzi. Zamieszkać w Moim Miejscu będzie można już w 2020 r.

Moje Miejsce będzie dobrą przestrzenią do życia. Wygodne, jasne mieszkania w eleganckich budynkach otoczonych zielonymi skwerami i placami zabaw. W pobliżu klimatyczne kawiarnie, delikatesy, punkty usługowe i restauracje. Centrum miasta w zasięgu ręki, z łatwym dojazdem samochodem lub komunikacją publiczną. Stacje wypożyczenia rowerów i car-sharingu tuż za rogiem.

- Tworzymy fragment Dolnego Mokotowa z myślą o ludziach, którzy będą tu pracować i mieszkać, ale także go odwiedzać. Moje Miejsce ma być miejską przestrzenią, która łączy różne funkcje społeczne, tętni życiem i dobrą energią. Dlatego poświęciliśmy dużo czasu na dokładne zaprojektowanie go, zarówno pod względem architektonicznym, urbanistycznym, jak i funkcjonalnym. Głównym założeniem tego projektu jest, by jego mieszkańcy, pracownicy i goście identyfikowali się z nim i byli przekonani, że to jest właśnie ich miejsce – mówi Waldemar Olbryk, członek zarządu Echo Investment.

Moje Miejsce powstaje przy ul. Beethovena w Warszawie. Będzie to projekt łączący biura, mieszkania, usługi - wszystko w otoczeniu drzew i zieleni, która pokryje również dachy budynków. Deweloper posadzi drzewa również na przyległych terenach publicznych, wzdłuż przedłużonej ulicy Bobrowieckiej. Budowa pierwszego biurowca ruszyła już w ubiegłym roku, teraz rozpoczęły się prace przy dwóch kameralnych budynkach mieszkaniowych, w których znajdzie się ponad 100 mieszkań.

- Moje Miejsce będzie jednym z pierwszych projektów Echo Investment, w których mieszkania będą w standardzie wyposażone w serce inteligentnego systemu sterowania Echo Smart, wyprodukowane przez naszego partnera, firmę Somfy. To pozwoli przyszłym mieszkańcom na zaprojektowanie przestrzeni do życia, która spełnia ich oczekiwania dotyczące funkcjonalności, wygody i bezpieczeństwa – dodaje Waldemar Olbryk.

Pierwsi w Moim Miejscu pojawią się pracownicy części biurowej. Ich budynek będzie gotowy w przyszłym roku. Już w 2020 r. wprowadzą się tu mieszkańcy i zakończone zostaną wszystkie prace budowlane.