Mieszkania i apartamenty - Echo Investment

English

Mieszkania i apartamenty

Mieszkania i apartamenty

Kielce

Kielce

W Kielcach spółka Echo Investment aktualnie realizuje inwestycje Osiedle Południowe powstaje w Dyminach koło Kielc. 

Kraków

Kraków

W Krakowie Echo Investment posiada w ofercie pięć luksusowych inwestycji: Hortus Apartments na Woli Justowskiej, Park Avenue Apartments przy ul. Czarodziejskiej oraz Kościuszki Apartments przy Bulwarze Rodła. Spółka oferuje również mieszkania w I etapie Domu Pod Wilgą na Starym Podgórzu oraz lokale w inwestycji Apartamenty Go przy ulicy Rakowickiej.

Łódź

Łódź

Osiedle Jarzębinowe powstało w Łodzi przy ul. Okopowej na Bałutach - rejonie idealnym dla osób chcących mieszkać w zacisznej okolicy, która oferuje jednocześnie dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W I etapie powstało 120 mieszkań o powierzchni od 32 do 87 mkw. W ramach drugiego etapu Osiedla Jarzębinowego powstaje sześciopię­trowy budynek, w którym znajdzie się 97 mieszkań o powierzchniach od 32 do 113 m2.

Poznań

Poznań

W Poznaniu firma Echo Investment realizuje wiele inwestycji mieszkaniowych. Inwestor oferuje mieszkania w ramach inwestycji Małe Naramowice Pod Klonami oraz nowoczesnego osiedla dla kilku tysięcy mieszkańców Małe Naramowice Masterplan. W ramach projektu Małe Naramowice oferowane są również domy szeregowe i ostatnie wolne lokale w inwestycji Małe Naramowice Rynek W trakcie realizacji jest Osiedle Jaśminowe na poznańskich Naramowicach. Najnowsze inwestycje spółki to kompleks mieszkaniowy Park SowińskiegoWille Sowińskiego, Jackowskiego 47 i Osiedle Perspektywa.

Warszawa

Warszawa

W Warszawie Echo Investment oferuje mieszkania na osiedlu Nowy Mokotów. To pulsujące energią miejsce na mapie stolicy - nowoczesne osiedle łączące przemyślaną koncepcję architektoniczną z najwyższą jakością wykonania powstające przy ul. Konstruktorskiej. Inwestor oferuje również mieszkania w ramach projektu Browary Warszawskie. Jest to kompleks kilkunastu apartamentowców i budynków biurowych w kwadracie ulic Grzybowska-Wronia-Chłodna-Krochmalna. Spółka posiada również w ofercie ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Osiedle Zeusa.

Wrocław

Wrocław

We Wrocławiu Echo Investment zrealizowała osiedle Przy Słowiańskim Wzgórzu. Mieszkania zlokalizowane są w centrum Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Obecnie trwa sprzedaż w ramach oferty zespołu kameralnych budynków wielorodzinnych Grota 111 zlokalizowanych w dzielnicy Krzyki przy ul. Grota Roweckiego.

Projekty w przygotowaniu

WarszawaWarszawa

Projekty zrealizowane

Do góry

<< Wstecz