Echo Investment zaprasza do wspólnego świętowania urodzin Łodzi - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

24-07-2018 12:38

Echo Investment zaprasza do wspólnego świętowania urodzin Łodzi

W obchodach 595. urodzin Łodzi nie mogło zabraknąć Echo Investment - spółki, która na łódzkim rynku działa od lat 90. Na rogu ulic Kilińskiego i Piłsudskiego, od 28 do 29 lipca, w ramach gry miejskiej pod hasłem „ECHO <3 ŁÓDŹ” zbudujemy Ogród Kreatywności.

- Zapraszamy do naszej gry miejskiej, rozwijającej kreatywność, umiejętność współpracy i abstrakcyjnego myślenia. U zbiegu ulic Piłsudskiego i Kilińskiego, wspólnie z młodszymi i starszymi łodziakami zbudujemy Ogród Kreatywności. Dla wszystkich przygotowaliśmy eko-prezenty i upominki – mówi Barbara Popis, specjalista ds. marketingu w Dziale Mieszkaniowym Echo Investment.

Chcesz wziąć udział w zabawach organizowanych przez Echo Investment? Zacznij od odebrania pakietu startowego: znajdziesz go w lokalu przy ul. Piotrkowskiej 150. Następnie, specjalnie wytyczona ścieżka zaprowadzi Cię do centrum wydarzeń. Jesteś ciekaw gdzie? Szukaj wskazówek, które Cię poprowadzą. Wykonanie każdego zadania będzie potwierdzone kolorową pieczątką. Zebrany komplet pieczątek będzie można wymieć na eko-prezent. Dodatkowo, na odwiedzających będą czekały także upominki od Echo Investment!

Kreatywna część gry będzie się składała z trzech elementów: wspólnego wyplatania na siatce hasła ECHO <3 ŁODŹ, kreatywnego ozdabiania drzew oraz tworzenia gigantycznego drzewa życzeń, które wśród liści będzie kryło kolorowe origami z najlepszymi urodzinowymi życzeniami dla Łodzi. Zapraszamy w sobotę i niedzielę, od godz. 12 do 18. 

Echo Investment to jeden z pierwszych deweloperów, który odkrył potencjał Łodzi. Spółka swoje pierwsze realizacje rozpoczęła już w latach 90. Do tej pory Echo wybudowało w Łodzi m.in. Centrum Rozrywki, Centrum Biznesu i hotele Ibis oraz Novotel przy al. Piłsudskiego, biurowce - Orion przy ul. Sienkiewicza i Symetris Business Park przy al. Piłsudskiego. Spółka zrealizowała również cztery etapy Osiedla Jarzębinowego przy ul. Okopowej, w trakcie budowy jest V etap inwestycji. Najnowszy projekt mieszkaniowy Echo w Łodzi to Nowa Dzielnica przy ul. Wodnej.