Gatta w Libero - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

29-06-2018 10:18

Gatta w Libero

Najbardziej znany polski producent bielizny - Gatta - otworzy salon o powierzchni 64 mkw. w katowickim Libero.

Libero systematycznie uatrakcyjnia ofertę modową, by doskonale odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców Katowic. Pierwsze zakupy będzie można zrobić już w III kwartale 2018 r.

- Projektując takie miejsca jak Libero, Echo Investment dużo energii poświęca na analizę potrzeb lokalnej społeczności oraz zmian, jakie w tym obszarze zachodzą. My również jesteśmy świadomi tych zmian i dlatego sukcesywnie rozszerzamy ofertę naszych salonów. Nasza marka jest znana przede wszystkim z rajstop, ale klienci w Salonach Gatta znajdą również modną bieliznę, bieliznę gorseteryjną, kostiumy kąpielowe i ulubione dodatki  – mówi Bogdan Nowicki członek zarządu odpowiedzialny za rozwój sieci Salonów GATTA.

- Gatta to od 25 lat dynamicznie rozwijająca się marka, która bardzo dobrze wpisuje się w modową propozycję katowickiego Libero. Jest mocno rozpoznawalna wśród klientów, a jednocześnie za sprawą ciekawych kampanii sprawia, że jej klientki chcą odkrywać ją na nowo – mówi Karolina Prędota-Krystek, Senior Leasing Manager z Działu Centrów Handlowych Echo Investment. 

Gatta to polska marka, której właścicielem jest firma Ferax – lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie.

Libero powstaje u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Wraz z postępującym procesem budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Już 95 proc. powierzchni Libero jest wynajęte. Wśród najemców Libero znalazły się m.in. takie marki jak: Helios, Fabryka Formy, MkBowling, Centrum Medyczne GynCentrum, Media Markt, RTV Euro AGD, iDream, Sony Centre, H&M, Grupa LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House), Forever 21, New Yorker, Made in G, Guess, Carry, Simple, Gino Rossi, Quiosque, Orsay, Greenpoint, Triumph, Calzedonia, Medicine, Diverse, Lee Wrangler , Big Star, Vistula, Wólczanka, Lancerto, Lavard, Giacomo Conti, CCC, Deichmann, Ochnik, Wojas, Ryłko, Sizeer, Smyk, Douglas, Rossmann, Apteka Europejska, Wittchen, Tous, Pandora, Apart, W.Kruk, YES, Martes Sport, 4F, Puma, Empik, Świat Książki, Home&You, Homla, Flying Tiger, Zebrano Rano, Papa Diego,  Pizza Hut, KFC, McDonalds, Starbucks, North Fish, Bon Apetito, Food&Ball, Sushi Kofuku i wiele innych.

Od 2016 roku Libero jest sponsorem kobiecej drużyny GKS Katowice.

Libero Katowice. New shopping experience.

Libero to nowe, ekscytujące miejsce na mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.

Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness – Libero to jedyne miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z amfiteatrem, sezonowym lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.

www.galerialibero.pl