Latający tygrys wyląduje na Bielanach - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

17-05-2018 09:56

Latający tygrys wyląduje na Bielanach

Flying Tiger Copenhagen - międzynarodowa sieć sklepów z Danii, oferująca produkty związane z zabawą, kreatywnością i aktywnością dołączyła do Galerii Młociny, gdzie otworzy lokal o powierzchni 225 mkw.

Salony duńskiej sieci są miejscem pełnym zabawy, niespodzianek i barwnych produktów, wśród których możemy znaleźć rzeczy idealne na imprezę, elementy dekoracji domu, zabawki dla dzieci, gadżety czy prezenty. Wiele z tych produktów to uznane i nagrodzone projekty, a wszystkie zostały wyprodukowane zgodnie ze standardami dotyczącymi etyki, ochrony środowiska i społeczeństwa. 

- Nasze sklepy są pełne wesołych kolorów i produktów, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Mają inspirować, zaskakiwać i sprawiać radość. Wyróżnia nas nowoczesny design i solidne, duńskie pochodzenie naszych produktów. To wszystko sprawia, że nasza marka jest tak popularna i lubiana. Dlatego otwieramy coraz więcej salonów, zawsze w przemyślanych lokalizacjach i ciekawych obiektach. Nasz najnowszy wybór to warszawska Galeria Młociny, gdzie zamierzamy otworzyć kolorowy i zawsze radosny salon – mówi Igor Kostenyuk, Country Manager całej sieci w Polsce.

- Świetny design, poczucie humoru, oryginalne wzornictwo, mnóstwo kolorów i dobra zabawa - właśnie za to lubimy Flying Tiger Copenhagen. To już drugi nasz projekt, który doceniła duńska marka decydując się najpierw na otwarcie salonu w katowickim Libero, a później w warszawskiej Galerii Młociny. Na zakupy na Bielanach zapraszamy wiosną 2019 roku – mówi Karolina Prędota-Krystek, senior leasing manager z Działu Centrów Handlowych Echo Investment. 

Flying Tiger Copenhagen to międzynarodowa sieć licząca obecnie 893 sklepy w 30 krajach Europy i Azji, a także w Stanach Zjednoczonych. Założona w 1995 r. w Kopenhadze, obecnie zatrudnia ponad 4,5 tys. osób.

Galeria Młociny to nowe, wielofunkcyjne centrum Bielan. W przyjaznej, zielonej przestrzeni miejsce to połączy 220 ulubionych sklepów i punktów usługowych, komfortowe biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie i pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino.

Galerię Młociny wyróżnia nowatorskie podejście w projektowaniu miejsc spotkań, rozrywki i gastronomii. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa – zajmująca cały poziom +2 i połączona z zielonym ogrodem na dachu – została podzielona na różne strefy funkcjonalne. Architekci z renomowanego studia Broadway Malyan przenieśli na Bielany atmosferę przytulnych knajpek, street-food'u i swobodnego jedzenia na mieście, a także posiłków na świeżym powietrzu, wśród zieleni. To pierwszy tego typu koncept w Polsce.

Galeria powstaje tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, licznych linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

Na ponad rok przed otwarciem 75% powierzchni Galerii Młociny jest już wynajęte. 

Inwestorami Galerii Młociny są spółki Echo Investment (30 proc. udziałów) i EPP (70 proc. udziałów). Pierwsza odpowiada całościowo za proces deweloperski i komercjalizację inwestycji. Druga będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem.

www.galeriamlociny.pl