Rusza lodowisko przy CH Echo w Pabianicach - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

18-01-2010 14:23

Rusza lodowisko przy CH Echo w Pabianicach

24 stycznia 2010 roku na parkingu Centrum Handlowego Echo przy ul. Zamkowej w Pabianicach odbędzie się otwarcie sztucznego lodowiska.

Lodowisko uroczyście otworzą: Prezydent Miasta Pabianic - Zbigniew Dychto, Przewodniczący Rady Miasta - Grzegorz Mackiewicz i przedstawiciel CH Echo. Podczas imprezy otwierającej, na tafli lodowiska wystąpią Łukasz Jóźwiak i Agnieszka Dulej - uczestnicy telewizyjnego programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

Sztuczne lodowisko o wymiarach 24 x 16 metrów będzie funkcjonowało do końca marca. Wszyscy mieszkańcy miasta będą mogli z niego korzystać  w godzinach od 10.00 do 22.00. Wstęp na lodowisko będzie płatny, bilet ulgowy to koszt 4 zł, a normalny 5 zł. Dodatkowo, będzie możliwość zakupienia jednego z kilku rodzajów karnetów. Dla osób nie posiadających własnego sprzętu została przygotowana wypożyczalnia z ostrzarnią łyżew. W okresie działalności lodowiska organizowane będą imprezy z pokazami Ice Magic Show i mnóstwem atrakcji. Dla najmłodszych prowadzone będą zajęcia w zimowej szkółce łyżwiarskiej.

Centrum Handlowe Echo przyłączyło się do realizacji lodowiska, które powstało z inicjatywy Urzędu Miasta Pabianic i profesjonalnego zespołu tańca na lodzie Ice Magic Show.

„Lodowisko na pewno będzie dużą atrakcją dla dzieci, które niebawem rozpoczynają ferie zimowe. Jest to alternatywa dla wszystkich, którzy zostają w mieście. Po szaleństwach na łyżwach będzie można ogrzać się gorącą czekoladą lub zjeść pizzę w punktach gastronomicznych znajdujących się na terenie CH Echo.” - mówi Michał Gross, kierownik CH Echo.

Echo Investment od trzech sezonów realizuje sztuczne lodowisko dla mieszkańców Łomży, które okazało się jedną z największych atrakcji zimowych w mieście. Równie duży sukces osiągnęło lodowisko zrealizowane w rumuńskim mieście Brasov, które w ciągu jednego sezonu odwiedziło około 10 000 mieszkańców.

Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 17.00.

-------------------------------------------------

Centrum Handlowe „Echo” znajduje się przy ul. Zamkowej w Pabianicach. Na powierzchni prawie 16 000 mkw. znajduje się blisko 50 sklepów i liczne punkty usługowe. Do dyspozycji klientów jest ok. 600 miejsc parkingowych. Centrum zostało otwarte w 2002 roku.