Udany mieszkaniowy początek roku w Echo Investment - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

05-04-2018 09:07

Udany mieszkaniowy początek roku w Echo Investment

Echo Investment w I kwartale sprzedało 348 mieszkań - o 35% więcej niż w I kwartale ubiegłego roku. Wzrost zauważalny jest również w liczbie zawartych umów ostatecznych: od stycznia do marca 2018 r. Echo zawarło z klientami 108 takich umów, w porównaniu do 95 umów z I kwartału 2017.

- Naszym strategicznym celem jest zajęcie pozycji lidera wśród deweloperów mieszkaniowych. Z każdym kwartałem jesteśmy bliżej, co potwierdzają wyniki sprzedaży i przekazań mieszkań. W całym 2018 r. będziemy powiększać i udoskonalać naszą ofertę. Rozpoczniemy budowę ponad 1 400 mieszkań w dziewięciu projektach – mówi Nicklas Lindberg, prezes zarządu Echo Investment.

Echo Investment jest jedyną firmą deweloperską w Polsce, która doskonale poznała potrzeby mieszkańców Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Łodzi, bo działa w tych miastach już od wielu lat. Wśród inwestycji, które spółka zaproponuje szukającym mieszkania w 2018 r., znajdą się m.in. kolejne etapy Browarów Warszawskich, Osiedla RE:SET w sąsiedztwie największej dzielnicy biznesowej czy Mojego Miejsca na Dolnym Mokotowie. W planach jest także start budowy nowego wielofunkcyjnego, miastotwórczego projektu – tym razem w Krakowie, w okolicy ul. Wita Stwosza. Ponadto Echo rozpocznie prace budowlane na kolejnych nowych inwestycjach w Krakowie i Poznaniu.