Więcej męskiego stylu, szyku i elegancji w Libero - Echo Investment

English

Informacje dla mediów

05-09-2018 08:46

Więcej męskiego stylu, szyku i elegancji w Libero

Zamiłowanie do klasycznego wzornictwa i wysokiej jakości włoskich tkanin, a także umiejętność łączenia światowych trendów z tradycjami polskiego krawiectwa to wizytówki nowego najemcy Libero – polskiej marki Kubenz. Nowy salon z odzieżą i akcesoriami dla mężczyzn zajmie 190 mkw. i będzie można go znaleźć na pierwszym piętrze najnowocześniejszego kompleksu handlowo-rozrywkowego na Śląsku.

Kubenz to marka dla współczesnych mężczyzn. Jej kolekcje to harmonia pomiędzy najlepszymi polskimi tradycjami krawieckimi, a współczesnymi trendami. W najnowszym sklepie, który już wkrótce otworzy swoje podwoje w katowickim Libero, znajdą się klasyczne garnitury, marynarki, koszule, spodnie i płaszcze. Nad kolekcjami czuwa zespół projektantów, krojczych i krawców. Spora część ubrań szytych jest we własnych zakładach, którymi dysponuje rodzinna firma od początku będąca właścicielem marki. Poza odzieżą na półkach Kubenz w Libero znajdzie się także pokaźna liczba dodatków i akcesoriów niezbędnych każdemu eleganckiemu mężczyźnie.

– Kubenz to ciekawe uzupełnienie oferty modowej dla eleganckich mężczyzn, która w Libero będzie nie tylko bogata, ale także bardzo zróżnicowana. Wystarczy wspomnieć, że poza salonem pochodzącej z Mazur sieci, przy skrzyżowaniu Kościuszki i Kolejowej pojawią się też sklepy działające pod szyldami między innymi Vistuli, Wólczanki, Lancerto, Lavarda, Bytomia czy Giacomo Conti. Szykowni mężczyźni będą mieli w czym wybierać – komentuje Marcin Szlufik, Senior Leasing Manager w Dziale Centrów Handlowych, Echo Investment.

Marka Kubenz to ponad 25 lat krawieckiej tradycji. Historia rodzinnej firmy zaczęła się w 1992 roku w sercu Mazur, w Ełku. To właśnie tam powstał pierwszy zakład krawiecki i to w tym mieście do dziś znajduje się centrala firmy. Obecnie Kubenz dysponuje całkiem pokaźną siecią salonów stacjonarnych, których liczba przekracza 80. 

– Zależy nam, żeby nasze salony wprowadzać do ciekawych, nowoczesnych, komfortowych i przede wszystkim wielofunkcyjnych obiektów. Takich, w których zakupy są przyjemnością, bo można je łączyć z wyjściem do kina albo wspólnym rodzinnym obiadem. Takim miejscem będzie Libero. Dodatkowym atutem kompleksu jest bardzo mocna obsada naszej kategorii. Dzięki niej Libero stanie się ważnym punktem modowej mapy Katowic – mówi przedstawiciel marki Kubenz.

Ponad 95 proc. powierzchni Libero jest już wynajęte. Wśród najemców Libero znalazły się m.in. takie marki jak: Helios, Fabryka Formy, MkBowling, Centrum Medyczne HOLSAmed, Media Markt, RTV Euro AGD, H&M, Grupa LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House), Terranova, New Yorker, Guess, Medicine, Diverse, Carry, Orsay, Feme, Made in G, Greenpoint, Quiosque, Simple, Monnari, Triumph, Calzedonia, Gatta, Marylin, Vistula, Wólczanka, Lancerto, Lavard, Bytom, Giacomo Conti, Silesia Jeans, Lee Wrangler, Big Star, CCC, Eobuwie, Deichmann, Gino Rossi, Wojas, Ryłko, Sizeer, Douglas, Rossmann, Apteka Europejska, Ochnik, Wittchen, SunLoox, Paris Optique, Tous, Pandora, Apart, W.Kruk, YES, Time Trend, Martes Sport, 4F, Puma, Smyk, Świat Zabawek, Empik, Świat Książki, Pepco, Komfort, Homla, Home&You, Flying Tiger, iDream, Sony Centre, Samsung, X-Console, Zebrano Rano, Mihiderka, Papa Diego, Pizza Hut, KFC, McDonalds, North Fish, Bon Apetito, Food&Ball, Sushi Kofuku, Starbucks, So Coffe, Grycan, Lodomania i wiele innych.

Od 2016 roku Libero jest sponsorem kobiecej drużyny GKS Katowice.

Libero Katowice. New shopping experience.

Libero to nowe, ekscytujące miejsce na mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.

Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness – Libero to jedyne miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z amfiteatrem, sezonowym lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.

www.galerialibero.pl